Естонія і Фінляндія впровадили газопровід Balticconnector


Естонія і Фінляндія впровадили газопровід Balticconnector

Естонія і Фінляндія офіційно ввели в експлуатацію газопровід Balticconnector, який з’єднав газотранспортні системи двох країн.

“Його відкриття означає створення єдиного прибалтійсько-фінської газового ринку, він вперше об’єднає газові ринки трьох європейських країн – Фінляндії, Естонії та Латвії в єдиний балтійський ринок”, – повідомили в естонській енергокомпанії Elering.

За даними компанії, Balticconnector – найбільший інфраструктурний проект Естонії та Фінляндії, і один з ключових проектів газового ринку Європейського союзу. Разом зі споруджуваною газовою змичкою між Литвою і Польщею GIPL він дозволить посилити інтегрованість країн Балтії в єдиний ринок ЄС.

Вартість газопроводу Естонія-Фінляндія разом з реконструкцією газопроводу в Латвії склала близько 300 млн євро, Європейський Союз виділив на ці цілі фінансування в розмірі понад 200 млн євро.

Підводна частина Balticconnector проходить по дну Фінської затоки від Естонського міста Палдіскі до фінського Інкоо і становить 77 кілометрів. По суші 55 км проходить по території Естонії і 21 км по території Фінляндії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua