Кабмін погодив кредит IFC Укргазбанку з можливістю його конвертації в статутний капітал


Кабмін погодив кредит IFC Укргазбанку з можливістю його конвертації в статутний капітал

Уряд України уповноважив міністра фінансів Оксану Маркарову підписати угоди, пов’язані з наданням Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) кредиту державному Укргазбанку з можливістю його подальшої конвертації в статутний капітал банку.

“Затвердити основні умови надання кредиту Міжнародною фінансовою корпорацією ПАТ акціонерний банк “Укргазбанк” з можливістю його конвертації в статутний капітал банку, що додаються до оригіналу”, – йдеться в розпорядженні Кабміну №1230 від 20 листопада, оприлюдненому у вівторок на сайті уряду.

Водночас умови кредиту і його можливої ​​конвертації в розпорядженні відсутні.

Серед договорів, які підпише Маркарова, перелічені також договір між акціонерами, договір на опціон про продаж акцій і договір про політику.

Мінфіну також доручено після укладення договору про опціон щорічно передбачати в проекті закону про держбюджет на відповідний рік механізм фінансування витрат, необхідних в разі реалізації такого договору.

Як повідомлялося, рада директорів IFC з групи Світового банку 11 листопада схвалила виділення Укргазбанку 5-річної позики на EUR30 млн з можливістю конвертації його в частку в акціонерному капіталі фінустанови в розмірі до 20%.

В інформації IFC вказується, що позика погашається одноразово після закінчення терміну запозичення, а можливість конвертувати її в капітал буде повністю надана на розсуд IFC.

Укргазбанк 25 ​​листопада 2019 року провів позачергові збори акціонерів для затвердження кредитного договору з IFC, зобов’язання за яким можуть бути конвертовані в акції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua