США, Канада та Мексика повторно домовилися про умови вільної торгівлі


США, Канада та Мексика повторно домовилися про умови вільної торгівлі

Канада, США та Мексика домовилися про внесення низки змін до угоди про вільну торгівлю.

Як повідомляє Укрінформ, церемонія підписання документу за участі офіційних представників трьох країн відбулася у столиці Мексики.

“Це були тривалі, важкі й подекуди загрозливі перемовини. Ми дійшли до фінішної лінії, оскільки навчилися працювати разом”, – сказала віце-прем’єр-міністр Канади Христя Фріланд.

За її словами, усі досягнуті в останню хвилину домовленості — у національних інтересах Канади.

“Канада, США та Мексика домовилися про покращення нової NAFTA, що посилять міждержавне вирішення суперечок, захист праці, навколишнього середовища, інтелектуальних прав, правил автомобілевиробництва, а також дозволять зробити найбільш сучасну медицину доступною канадцям”, – наголосила віце-прем’єр-міністр.

Зазначимо, що це вже друга церемонія підписання оновленої Північноамериканської угоди про вільну торгівлю представниками США, Канади й Мексики. Понад рік тому попередній варіант угоди був підписаний під час саміту G20 в Аргентині, однак він наразився на критику членів Палати представників США. Аби отримати згоду законотворців, адміністрації Трампа довелося заново провести перемовини стосовно деяких пунктів угоди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua