Криклій пояснив, як забезпечать прозорість оренди в аеропорту "Бориспіль


Криклій пояснив, як забезпечать прозорість оренди в аеропорту "Бориспіль

Міністерство інфраструктури та Фонд державного майна забезпечать прозорий та конкурентний конкурс на оренду майна аеропорту Бориспіль.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, інформує прес-служба міністерства.

“Раніше для оренди площ в аеропорту Бориспіль виставлявся один великий лот, це фактично обмежувало коло учасників конкурсу. До сьогодні процедуру не було змінено. Якщо ми хочемо отримувати з оренди більше – ми маємо по-іншому до цього підходити. Що наразі пропонується? У нас спільна позиція з Фондом державного майна: має бути конкуренція між потенційними орендарями. Хто запропонує найкращі умови, той орендуватиме”, – зазначив Криклій.

Він нагадав, що питання оренди в аеропорту Бориспіль не вирішене з квітня 2018 року.

Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко заявив про домовленість із Міністерством інфраструктури, згідно з якою в оренду в аеропорту передаватимуть тільки об’єкти з визначеною площею та цільовим призначенням: “Це сприятиме прозорості проведення конкурсу та допоможе більш ефективно використовувати державне майно”.

За інформацією Мінінфраструктури, ДП “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” має намір передати на конкурсних умовах в оренду площі, розташовані у терміналах F та D. Це сприятиме підвищенню якості обслуговування пасажирів та збільшенню доходів державного підприємства.

Конкурс організовує та проводить Регіональне відділення Фонду державного майна по Київській, Черкаській та Чернігівських областях, і потенційні орендарі мають звернутися до нього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua