"Кредит-Рейтинг" підтвердив рейтинг Індустріалбанку на рівні uaAA


"Кредит-Рейтинг" підтвердив рейтинг Індустріалбанку на рівні uaAA

5 грудня 2019 року Індустріалбанк отримав підтвердження довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA з прогнозом “Стабільний”.
Такий рейтинг є одним з найвищих серед тих, що присвоюються банкам в Україні. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Позитивний прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу протягом року при збереженні позитивних тенденцій і нівелюванні поточних ризиків. Під час рейтингового процесу експертами агентства було проаналізовано фінансову звітність, а також внутрішню інформацію Банку.

Індустріалбанк співпрацює з РА “Кредит-рейтинг” вже майже 10 років. Вперше рейтинг “Кредит-Рейтинг” був присвоєний в 2009 році, в 2016 він був підвищений до uaA-, у травні 2018 — до uaAA-, у червні 2019 – до uaAA.

Нагадаємо також, що в грудні 2019 року Індустріалбанк увійшов в ТОП-10 Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів, який проводиться Рейтинговим агентством “Стандарт-Рейтинг” (Україна).

2 грудня 2019 року Індустріалбанк отримав нагороду Банк року 2019 в номінації “Банк лідер за надійністю депозитів для юридичних осіб” в межах XI – Всеукраїнського конкурсу “Банк року – 2019”, організатором якого є міжнародний клуб “Банкиръ”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua