Болгарія прийме газ РФ з "Турецького потоку" на початку 2020 року


Болгарія прийме газ РФ з "Турецького потоку" на початку 2020 року

Газотранспортна система Болгарії зможе прийняти російський газ з трубопроводу “Турецький потік” на початку 2020 року.

Про це заявив виконавчий директор компанії “Булгартрансгаз” Володимир Малінов, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на 24год.bg.

За словами Малінова, будівництво 11-кілометрової ділянки від компресорної станції “Странджа”, що з’єднує “Турецький потік” з болгарським “Балканським потоком”, вже повністю завершено. У найближчі дні “Булгартрансгаз” почне заповнювати його, а Туреччина заповнить 140-кілометрову ділянку на своїй території.

“Ми будемо готові до 15 грудня, вони, сподіваюся, до 20 грудня”, – сказав Малінов.

За його словами, це дозволить забезпечити з початку року постачання газу в Грецію і Північну Македонію існуючими трубопроводами.

Водночас до кінця травня 2020 року планується побудувати 308-кілометрову ділянку газопроводу від болгарського села Польські-Сєновець до кордону з Сербією поблизу міста Заєчар. До того ж моменту в Полські-Сєновець планується протягнути 168-кілометрову ділянку газопроводу від компресорної станції поблизу міста Провадвя.

Вже з 31 травня до Сербії через Болгарію можна буде поставляти в 8,75 млн кубометрів газу на день, що складе 3 млрд кубометрів на рік, при споживанні газу в країні близько 2,4 млрд кубометрів, каже Малінов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua