Автогаз може подорожчати на 5 гривень - трейдери виступили проти


Автогаз може подорожчати на 5 гривень - трейдери виступили проти

Учасники ринку скрапленого газу закликають керівництво країни не допустити підвищення ставок акцизного податку на скраплений газ і бензин.

“Українська асоціація скрапленого газу (УАСГ)” опублікувала на своїй сторінці у FACEBOOK відкритий лист-звернення, щодо можливого зростання цін на ринку скрапленого автогазу (пропан-бутану) через зміну ставки акцизного податку.

За розрахунками асоціації, запропоноване “Укртатнафтою” підвищення акцизів на пропан-бутан з 52 до 136 євро за тис. л призведе до зростання роздрібних цін автогазу.

Як зазначається, після збільшення акцизів на пропан-бутан, споживач отримає збільшення ціни на автогаз на 4-5 грн, при цьому українцям такі збільшення обійдуться до 10 млрд грн додаткових витрат на рік.

“Політика підвищення роздрібних цін може призвести до обмеження прав громадян обирати дешевший вид пального, ніж бензин”, – вважають в асоціації.

Cервіс оформлення електронних полісів автоцивілки

У УАСГ апелюють до соціальних і екологічних наслідків можливого рішення про коригування акцизів.

“Якщо таке станеться, то Україна отримає не тільки черговий градус соціального невдоволення, але підштовхне до сумних висновків, що важливі системи в державі працюють неефективно, соціальний рівень життя людей може вирішуватися за рахунок окремо взятих приватних інтересів, а саме головних ідеологів цього проекту ПАТ “Укртатнафта”, – зазначається в листі.

Довідка Finance.ua

  • АМКУ видав обов’язкові до виконання рекомендації для 8 великих мереж АЗС переглянути протягом 10 днів роздрібні ціни дизельного пального та бензинів. Рекомендації були направлені WOG, ОККО, «Укрнафта», Amic, Shell, Socar, UPG і Glusco.
  • Пізніше стало відомо, що вартість дизельного пального і бензину на станціях ОККО і WOG 6 грудня знизилася ще на 10-20 коп./л.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua