Економіст назвав основні плюси від домовленості з МВФ


Економіст назвав основні плюси від домовленості з МВФ

Домовленість України щодо нової програми співпраці з МВФ відкриває перед Україною можливості продовжити співпрацю із західними партнерами.

Про це розповів економіст Борис Кушнірук.

Він зазначив, зокрема, що співпраця сприятиме підвищенню довіри міжнародних кредиторів стосовно України.

“В першу чергу, співпраця з МВФ дає впевненість і кредиторам, і інвесторам, що Україна співпрацює з міжнародними фінансовими інститутами. Мова йде не тільки про МВФ, але і про Світовий банк, і про те, що Україна має певну довіру з їхнього боку. Крім того, це дає можливість забезпечувати стабільність національної валюти. А відповідно Україна може намагатися залучати кошти для фінансування бюджету на приватному ринку, тобто на ринку приватних запозичень”, – пояснив Кушнірук.

Раніше президент Зеленський і директор МВФ Кристаліна Георгієва досягли домовленостей щодо нової програми співпраці з МВФ “Staff Level Agreement”. У фонді зазначили, що для того, щоб програма успішно вплинула на українську економіку, владі важливо зосередитися на окремих моментах. Зокрема – захистити те, що було досягнуто в процесі очищення банківської системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua