iPhone 12 отримає повноекранний сканер відбитків пальців


iPhone 12 отримає повноекранний сканер відбитків пальців

Компанія Apple оголосила, що наступного тижня її представник зустрінеться з тайванським виробником GIS. Вони обговорять розробку iPhone зі сканером відбитків пальців під дисплеєм, який буде випущений вже в наступному році.

Про це повідомляє Daily Daily News.

У повідомленнях стверджується, що Apple планує використовувати технологію ультразвукового датчика відбитків пальців Qualcomm, принаймні, в одній моделі iPhone, яка буде випущена в 2020 році. GIS буде співпрацювати з Qualcomm для постачання необхідних компонентів. Це узгоджується з нещодавніми звітами аналітика Apple Мін Чі Куо, а також аналітиків Barclays, Bloomberg та інших, які очікують, що Apple випустить iPhone з Face ID і аутентифікацією за відбитком пальця в 2020 або 2021 році.

Qualcomm вже постачає ультразвукові датчики відбитків пальців для смартфонів Samsung Galaxy S10 і Galaxy Note10, але iPhone може використати ще більш досконалу версію технології. На закритому брифінгу в кулуарах конференції Mobile World Congress 2019 року в Барселоні директор Qualcomm Гордон Томас повідомив, що компанія планує створити ще більші датчики відбитків пальців під дисплеєм, ніж ті, які використовуються в останніх смартфонах Samsung. Чутки про айфони зі сканером відбитків пальців під дисплеєм наводять на думку, що це буде повноекранне рішення.

В цілому, це служить ще одним доказом того, що Apple планує випустити як мінімум одну нову модель iPhone з Face ID і повноекранним Touch ID протягом найближчого року або двох. Враховуючи, що ультразвукова технологія працює тільки з OLED-дисплеями, датчик, швидше за все, буде обмежений iPhone більш високого класу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua