Нова нагорода Unex Bank: "Найкращий Кешбек 2019"


Нова нагорода Unex Bank: "Найкращий Кешбек 2019"

Ми, як завжди, не залишаємось осторонь від подій фінансового сектору. Тому відзначились і на XI щорічному всеукраїнському конкурсі «Банк Року – 2019». Цього року Юнекс Банк обрали першою фінансовою установою у номінації «Найкращий кешбек року».

Це, без сумнівів, один з кращих початків робочого тижня: церемонія нагородження пройшла у понеділок, 2 грудня, у рамках Київського міжнародного цифрового форуму «Банкір» – 2019.

Цього року ми справді доклали багато зусиль до розвитку програм лояльності наших клієнтів. До їх числа потрапив і кешбек. На сьогодні, це дієвий спосіб не просто привернути увагу клієнта, а й справді надати йому реальну користь.

Найбільші кешбеки Юнекс Банку діють для власників кредитних карток «ХочуКа» – до 25%. Ми ретельно обираємо актуальні категорії витрат для повернення кешбеку відповідно до сезону та побажань клієнтів. Так, наприклад, в наступному періоді плануємо ввести кешбек на комунальні платежі за проханням одного з власників картки.

Кожен клієнт може самостійно обрати найвигіднішу для нього категорію витрат і отримати за неї кешбек у кінці періоду. На момент нагородження в номінації діють такі категорії:
- 10% на одяг, взуття та будь-яку техніку,
- 25% на послуги готелів,
- 20% на товари для ремонту у спеціалізованих будівельних магазинах,
- 5% на розважальні послуги,
- 3% на покупки у мережах аптек,
- 3% на розрахунок у закладах харчування.

В минулому році ми отримали нагороду в номінації «Лідер з якості обслуговування клієнтів – фізичних та юридичних осіб 2018». Впевнені, що і наступному році досягнемо нових нагород!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua