Рада ратифікувала угоду з ЄІБ про будівництво метро в Харкові


Рада ратифікувала угоду з ЄІБ про будівництво метро в Харкові

Верховна Рада України ухвалила за основу і в цілому законопроект №0008 “Про ратифікацію фінансової угоди (проект “Розширення харківського метрополітену” (проект “Продовження третьої лінії метрополітену в місті Харків”) між Україною та Європейським інвестиційним банком”.

За документ проголосували 337 парламентаріїв.

Так, закон Про ратифікацію є формою надання Україні згоди на обов’язковість виконання положення цієї фінансової угоди. Так, статтею 12.5 Угоди визначено, що вона набирає чинності з дати набрання чинності законом про її ратифікацію.

У пояснювальній записці зазначено, що реалізація проекту “Продовження третьої лінії метрополітену в місті Харків” здійснюватиметься за рахунок коштів позики Європейського інвестиційного банку на наступних умовах: сума позики становить 160 млн євро; ставка відсотків – Euribor + спред; кількість траншів – 20; мінімальна сума траншу – 5 млн євро.

Зазначається, що загальний період погашення позики – 25 років, включаючи пільговий період – 4 роки. При цьому перша дата погашення позики – 20.04.2022, а остання дата погашення позики – 20.10.2042.

Зокрема, позика погашатиметься піврічними платежами; комісія за резервування коштів не стягується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua