Сплачуйте Visa - вигравайте подорож на двох до Лапландії


З 2 по 15 грудня 2019 року сплачуйте картами Visa від Індустріалбанку та вигравайте подорож на двох до Лапландії у гості до Санта Клауса!
Купуйте парфумерію та косметику в мережі магазинів Bomond у період з 2 грудня 2019 по 15 грудня 2019 та за кожну 1 000 грн у чеку отримуйте 1 анкету, після заповнення якої ви отримаєте можливість виграти подорож до Лапландії на різдвяні канікули. При розрахунку карткою Visa від Індустріалбанку на кожну 1 000 грн ви отримуєте 2 анкети, що подвоює ваші шанси на виграш!

Також діє знижка -15% для держателів карток Visa Gold від Індустріалбанку та -20% при оплаті карткою Visa Platinum та Visa Infinite від Індустріалбанку.

Акція діє та знижка надається з 2 грудня 2019 по 15 грудня 2019 в мережі діючих магазинів Bomond.

Долучайтеся, щоб ці свята стали по-справжньому особливими!

Розіграш відбудеться шляхом обрання анкет серед всіх учасників, в магазині Bomond. Переможцям одразу зателефонують, з аудіо-трансляцією для усіх присутніх.

 
Довідка:
Індустріалбанк (м. Київ) — універсальний Банк з приватним капіталом, який надає широкий перелік послуг підприємствам, підприємцям та населенню (реєстраційний номер 36 у Державному реєстрі банків, ліцензія НБУ №126 від 12.10.2011). Заснований в 1990 році. За класифікацією НБУ входить до третьої групи банків. Фінансова надійність Банку підтверджена рейтингом незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні uaАА з прогнозом «стабільний». Рейтинг свідчить про високий рівень кредитоспроможності фінансової установи в порівнянні з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Індустріалбанк є правонаступником усіх прав та обов’язків Експрес-Банку, об’єднання з яким відбулося 1 грудня 2017 року. На сьогодні мережа Банку представлена у 17 областях України. Банк входить в ТОП-10 «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів» рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг». За даними НБУ, прибуток банку за 9 місяців 2019 року склала 29,210 млн грн, а чистий процентний дохід – 245,794 млн грн. Банк забезпечив приріст власного капіталу на 2,32% з початку року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua