Основні тенденції в банківському секторі України: аналітика експертів UKRSIBBANK


Основні тенденції в банківському секторі України: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Різноспрямований розвиток основних сегментів банківського сектора чітко відображає ситуацію в економіці України. У той час як споживче кредитування, на тлі стрімкого зростання заробітних плат і поліпшення споживчих настроїв, виросло на 12% за підсумками дев’яти місяців, кредитування бізнесу (небанківських установ) скоротилося на 11%. При чому, його обсяг за підсумками трьох кварталів знизився на 7,7%, оскільки корпоративні кредити складають близько 79% загального портфеля кредитів банків», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 28 листопада 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич — керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua