Нефьодов відзначив зростання митних платежів до бюджету


Нефьодов відзначив зростання митних платежів до бюджету

Надходження митних платежів до держбюджету України у вересні-листопаді поточного року зросли порівняно з аналогічним періодом 2018 року на 1% – до 3,87 мільярда доларів США.

Про це на своїй сторінці у FACEBOOK повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

“При цьому вартісні обсяги оподаткованого імпорту зменшилися на 7% (в першу чергу через падіння світових цін на вугілля, газ, нафту). Тобто поки що митниця збирає більше податків при зменшенні вартості ввезених товарів. В результаті за останні місяці зріс податковий тягар на 1 долар імпорту – з 0,26 долара в 2018 році до 0,27 долара в 2019 році. Позитивну тенденцію має також митна вартість несировинного імпорту (зростання з 1,5 долара/кілограм до 1,6 долара/кілограм), що свідчить про поступове зменшення “сірого імпорту”, – підкреслив Нефьодов.

Зокрема, тільки в листопаді митниця перерахувала до держбюджету 30,3 мільярда гривень.

“План (листопада. – Ред.) виконали, перерахували 30,3 мільярда гривень до бюджету. І це при тому, що у нас тільки збільшується невідповідність закладеного в бюджет курсу гривні об’єктивній реальності. У бюджеті на кінець року – 29,4, а у НБУ сьогодні – 23,97”, – додав голова Митної служби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua