"Зовнішньоторговельний оборот дещо покращився": аналітика експертів UKRSIBBANK


"Зовнішньоторговельний оборот дещо покращився": аналітика експертів UKRSIBBANK

«Кумулятивний дефіцит поточного рахунку за 12 місяців скоротився у вересні на 7,2% відсоткових пункти — до 3,7 млрд USD після незначного розширення в серпні. Відповідна динаміка головним чином була продиктована позитивними змінами в зовнішньоторговельному обороті: при підтримці експорту агропродукції загальний експорт товарів зріс на 11,9% відсоткових пункти, тоді як зростання імпорту сповільнилося до 2% відсоткових пунктів. Ми очікуємо, що дефіцит поточного рахунку за підсумками року складе близько 4 млрд USD», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 13 листопада 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням .

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua