Уряд запровадив електронні декларації для українців, які отримують посилки дорожчі за 100 євро


Уряд запровадив електронні декларації для українців, які отримують посилки дорожчі за 100 євро

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення запровадити можливість використання електронної форми митної декларації М-16, яку зможуть використовувати українці, що отримують посилки з-за кордону дорожчі за 100 євро.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

“Кабінет Міністрів України у середу, 27 листопада, схвалив зміни до постанови КМУ від 21 травня 2012 р. № 450 і від 21 травня 2012 р. № 461, що стосуються питань митної справи”, – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Як розрахувати суму податку на закордонні посилки

Що зміниться. Запроваджено можливість використання електронної митної декларації М-16, яка застосовується для декларування товарів вартістю від 100 євро, що пересилаються на адресу громадян через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях.

Для чого це потрібно. Ця норма дозволить громадянам самостійно здійснювати оформлення без залучення митних брокерів, що відповідно надасть їм можливість заощадити кошти на митному оформленні товарів.

Приват24: як легко отримувати і відправляти гроші за кордон

Окрім того, у згаданих змінах актуалізовано перелік товарів, переміщення яких територією України транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам фінансових та інших гарантій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua