СГ "ТАС" виплатила за десять місяців понад 586,5 млн грн відшкодувань


СГ "ТАС" виплатила за десять місяців понад 586,5 млн грн відшкодувань

Протягом січня – жовтня Страховою групою «ТАС» було виплачено за укладеними договорами страхування 586,51 млн грн – це на 34,3% більше суми відшкодувань компанії за десять місяців 2018 року.

Так, за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за десять місяців поточного року потерпілим було відшкодовано 233,49 млн грн, що становить 39,81% від загального обсягу виплат компанії та на 48,8% перевищує аналогічний показник за відповідний період минулого року.

Понад чверть всіх виплат страховика – 26,22% – припало на договори КАСКО, за якими СГ «ТАС» за вказаний період відшкодувала 153,81 млн грн – це на 51% перевищує обсяг виплат компанії за договорами страхування наземного транспорту за січень – жовтень минулого року.

Третє місце в портфелі виплат компанії з часткою 14,82% посідає «Зелена картка» – за вказаними полісами Страхова група «ТАС» за десять місяців відшкодувала 86,9 млн грн.

За договорами добровільного медичного страхування СГ «ТАС» виплатила 61,97 млн грн, що становить 10,57% від загального обсягу відшкодувань страховика та на 32,6% перевищує аналогічний показник за січень – жовтень 2018 року.
В свою чергу, обсяги виплат компанії за договорами страхування майна порівняно з відповідним періодом минулого року збільшилися в 7,87 рази, сягнувши 28,26 млн грн.
За іншими договорами страхування Страхова група «ТАС» за десять місяців відшкодувала 22,08 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua