Як заробляли і витрачали гроші лоукости Ryanair і Wizz Air в 2019 році


Як заробляли і витрачали гроші лоукости Ryanair і Wizz Air в 2019 році

Найбільші лоукости Європи Ryanair і Wizz Air опублікували статистику своєї роботи за перше півріччя 2020 фінансового року, яке охоплює період з квітня по вересень 2019 року.

З даних, які вивчив avianews.com, випливає, що середній тариф у Wizz Air становив 43,3 євро, що нижче за аналогічний показник у Ryanair – 44 євро. Але при цьому витрати на перевезення одного пасажира у Wizz Air були вищі – 56,8 євро проти 47,9 євро у Ryanair.

Фактично це означає, що плата за квитки не покриває реальних витрат лоукостів. Однак незважаючи на це Ryanair отримав 1 млрд 152,7 млн ​​євро чистого прибутку за перше півріччя 2020 фінансового року, а Wizz Air – 371,5 млн євро.

Цього вдалося досягти за рахунок отримання грошей від продажу додаткових послуг – багажу, пріоритетної посадки, харчування на борту і т.д. Наприклад, з кожного пасажира Wizz Air отримував додатково 32,3 євро за кожен переліт, Ryanair – 19 євро. Загальний середній дохід з пасажира за переліт у Wizz Air становив 75,6 євро, у Ryanair – 63 євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua