До 2028 року частка розумних лічильників електрики досягне 60% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До 2028 року частка розумних лічильників електрики досягне 60%

619
Аналітики Navigant Research очікують, що частка розумних лічильників електрики, яка зараз становить 41,2%, до 2028 року впритул наблизиться до 60%.
Розумні лічильники стали одним з найбільш показових прикладів розгортання сучасних мереж зв’язку поверх електромереж. Кожен такий лічильник виступає як точкою збору даних, так і вузлом зв’язку, забезпечуючи більшу віддачу від інвестицій в комунальне господарство при максимізації вигод, що надаються комунальним підприємствам та їхнім клієнтам.
«Розумні лічильники мають найвищі показники розгортання серед усіх технологій інтелектуальних мереж, і глобальний ринок, хоча і трохи сповільнюється, продовжує розширюватися», – таку точку зору висловив Майкл Хартнак (Michael Hartnac), аналітик-дослідник Navigant Research.
За його словами, з усіх регіонів Близький Схід і Африка демонструють найбільший потенціал зростання в розгортанні інтелектуальних лічильників, в той час як Азіатсько-Тихоокеанський регіон забезпечує найбільшу частину загального світового доходу від інтелектуальних лічильників.
За матеріалами:
iXBT.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас