На що здатний безперебійник: чому так важливо мати ДБЖ у будинку і на роботі


Планове відключення електроенергії в містах України: українці запасаються джерелами безперебійного живлення

Українці знайшли спосіб розв’язання проблем, які виникають у зв’язку з плановими відключеннями електрики в містах. На допомогу користувачам у порятунку побутової та комп’ютерної техніки, що працює від електромережі, прийшли джерела безперебійного живлення (ДБЖ).

Причини попиту ДБЖ

Підвищенню попиту на ці пристрої сприяли такі чинники:

 • почастішали відключення світла у зв’язку з проведенням діагностичних робіт в регіонах;
 • перебої в роботі мережі, пов’язані з ремонтом або заміною застарілого обладнання;
 • збільшилася ймовірність появи проблем в роботі системи енергопостачання через похолодання та погіршення погодних умов.

Особливий інтерес до покупки безперебійників різної потужності проявили користувачі, робота яких безпосередньо пов’язана з експлуатацією електрифікованого будівельного, ремонтного і садового інструменту, комп’ютерної техніки та побутових девайсів.

На що здатний бесперебойник: чому так важливо мати ДБЖ будинку і на роботі

Бесперебойники належать до категорії пристроїв, які обов’язково має бути в кожному приміщенні, оснащеному електроприладами. При цьому мотивацією до покупки ДБЖ не обов’язково повинні виступати часті прояви нестабільності електромережі. Купівля бесперебойніка доцільна навіть якщо мережа переважно працює без збоїв і проблем.
Головні завдання джерела – це:

 • Захист побутових приладів від впливу струмів КЗ (короткого замикання). Гаджети забезпечують роботу техніки навіть за умови відключення електроенергії і запобігають її виходу з ладу в результаті короткого замикання. В MOYO можна замовити джерело безперебійного живлення Eaton з підтримкою захисту від КЗ та іншими корисними опціями.
 • Гарантія безперервної роботи IP-технологій навіть в разі відсутності доступу до мережі живлення. Зловмисники часто використовують метод знеструмлення приміщень, щоб не потрапити в об’єктив камер відеоспостереження. Цей спосіб втрачає ефективність, якщо роботу системи спостереження забезпечує потужний ДБЖ.
 • Забезпечення можливості коректного виключення комп’ютерної техніки та збереження важливої інформації в разі позапланового збою в роботі централізованої електричної мережі. Безперебійник дозволяє швидко закрити використовувані програми, зберегти документи і вимкнути ПК відповідно до правил техніки безпеки.
 • Захист електричного обладнання від стрибків напруги в мережі. Бесперебойники часто оснащені вбудованими стабілізаторами, які нормалізують вхідну напругу і не дозволяють проявам нестабільності електромережі призводити до збоїв в роботі електроприладів або до виходу останніх з ладу.

Практично універсальні можливості роблять ДБЖ важливим атрибутом сучасного житла й не тільки. Тож не дивно, що українці останнім часом почали активно закуповувати бесперебійники для будинків і квартир, дач й офісів.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua