Президент підписав закон про заборону вирубки лісу на схилах Карпат


Президент підписав закон про заборону вирубки лісу на схилах Карпат

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 19 листопада, підписав закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони на суцільну вирубку на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону” № 249-IX.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Закон удосконалює систему охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільної вирубки.

Згідно з пояснювальною запискою, в 2000 році був прийнятий закон, який вводив мораторій на десять років на проведення суцільної вирубки головного користування в ялицево-букових деревостанів на крутих схилах у Карпатському регіоні. У 2011 році цей мораторій припинив діяти, і відповідно, знову з’явилася можливість проводити суцільні вирубки ялицево-букових лісів на крутих гірських схилах.

Підписаний Зеленським закон передбачає встановлення заборони проведення вирубок головного користування в національних природних парках, заказниках і продовження дії заборони на проведення суцільних вирубок головного користування ялицево-букових лісів на крутих схилах Карпатського регіону.

Реалізація норм закону сприятиме збереженню лісів, запобіганню суцільним вирубкам ялицево-букових лісів Карпатського регіону, а також захисту Карпатського регіону від стихійних лих і природних катаклізмів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua