ДТЕК Ахметова завершив реструктуризацію боргу семирічної давності


ДТЕК Ахметова завершив реструктуризацію боргу семирічної давності

Холдинг ДТЕК Енерго бізнесмена Ріната Ахметова завершив реструктуризацію банківської заборгованості, яка передбачає серед іншого конвертацію частини боргу в єврооблігації, випущені DTEK Finance PLC (Нідерланди) з терміном погашення 31 грудня 2024 року.

Як уточнили в компанії, був реструктуризований клубний кредит, залучений наприкінці 2012 року, частина боргу була конвертована в єврооблігації в сумі $100 млн.

«Умови реструктуризації відповідають тим, які ДТЕК Енерго запропонував усім власникам позик у 2016 році: пролонгація терміну погашення і конвертація частини банківського боргу в єврооблігації», — відзначили в компанії.

Раніше, в кінці 2016 року, ДТЕК Енерго провів обмін випущених раніше єврооблігацій на $750 млн c погашенням 4 квітня 2018 року і на $160 млн з погашенням 28 квітня 2018 року на новий випуск з терміном обігу до 31 грудня 2024 року. Умови випуску нових євробондів передбачають, що їх погашення буде здійснюватися двома рівними частинами: 50% – в грудні 2023 року, 50% – по закінченню терміну обігу. Ставка купона за новими євробондами встановлена на рівні 10,75% річних.

В кінці березня 2017 року ДТЕК Енерго також досяг угоди з частиною власників банківського боргу про довгострокову реструктуризацію кредитного портфеля, яке передбачає відстрочку більшості залучених кредитів до 30 червня 2023 року і зміна деяких їх умов. При цьому погашення боргу буде здійснюватися в рамках амортизаційного механізму.

В кінці вересня 2018 року ДТЕК Енерго реструктуризував на аналогічних умовах ще $217 млн банківського боргу.

Згідно з даними в неаудованому звіті за перше півріччя 2019 року, станом на 30 червня нереструктуризованим залишався борг в сумі $207 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua