Українську землю у росіян будуть конфісковувати - експерт


Українську землю у росіян будуть конфісковувати - експерт

За наявності громадян України серед засновників українських компаній, що купують українську землю сільськогосподарського призначення, буде застосовуватися механізм спецконфіскації власності на користь держави, прописаний в законі про ринок землі.

Про це заявив Уповноважений Президента України з земельних питань Роман Лещенко.

“У законі буде чітко прописано, в перехідних положеннях, що питання про допуск іноземців (до купівлі с/г землі) тільки через всеукраїнський референдум. До цього моменту – жодних іноземців. Росіяни в принципі не обговорюються. Це країна-агресор, вони за жодних обставин не будуть купувати землю. Якщо з якихось механізмів десь з’являються росіяни, ми здійснюємо спецконфіскацію в дохід держави. В законі ця санкційна норма буде чітко прописана”, – зазначив він.

За словами Лещенка, в законі чітко буде прописано, що засновниками українських компаній, що мають право купувати землю, можуть бути тільки громадяни України, які не мають подвійного громадянства, які проживають на території України і виключно вони є засновниками цих юридичних осіб.

“У нас будуть прямі корпоративні відносини. Тобто, не офшор на Кіпрі, потім ще один офшор, а потім якась особа буде засновником. Ми це робимо для того, щоб була прозора структура власності юридичних осіб”, – пояснив уповноважений президента.

Він також вказав, що українське суспільство не приймає продаж землі іноземцям, тому Володимир Зеленський чітко заявив, що це питання буде винесено на всеукраїнський референдум.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua