Apple випустила оновлення iOS 13.2.3, що виправляє помилки попередніх версій системи


Apple випустила оновлення iOS 13.2.3, що виправляє помилки попередніх версій системи

Apple випустила iOS 13.2.3, яка усуває безліч дивних помилок, які з’явилися разом з релізом iOS 13. Зокрема, останнє оновлення включає в себе виправлення функції системного пошуку Spotlight, яка виявилася недоступною деяким користувачам.

Тепер пошук повинен коректно працювати в додатках «Пошта», «Файли» і «Нотатки».

Якщо ви помітили проблему в iOS 13.2.2 або більш ранній версії системи, яка перешкоджала завантаженню додатками контенту в фоновому режимі, то вона теж була виправлена ​​в поточному апдейті.

Усунено й помилку, через яку спостерігалися проблеми з отриманням нових листів у додатку «Пошта» або цитуванням оригінального повідомлення в облікових записах Exchange.

Ще одне виправлення пов’язане з тим, що в додатку «Повідомлення» не відображалися належним чином фотографії, посилання і інші вкладення.

iOS 13.2.3 є другим проміжним оновленням перед випуском версії iOS 13.3, яку компанія вже тестує. Майбутня збірка, крім виправлень, буде включати поліпшену підтримку FIDO2-сумісних ключів безпеки і деякі косметичні зміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua