ПриватБанк забезпечив кур’єрів «Нової Пошти» miniPOS терміналами — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк забезпечив кур’єрів «Нової Пошти» miniPOS терміналами

Особисті фінанси
12
ПриватБанк завершив перший етап проєкту з оснащення кур’єрів філій і представництв «Нової Пошти» мінітерміналами. Вони дозволяють приймати безготівкову оплату будь-якими типами банківських карток або цифрових гаманців. Мінітермінали значно компактніші за традиційні торговельні термінали, тому дуже зручні для служб доставки.
«Сьогодні в адресній доставці наших стратегічних партнерів працює понад 1 000 мінітерміналів у 112 містах, а до кінця року ми забезпечимо можливість безготівкової оплати по всій країні, – заявив керівник напрямку з обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов. – Мінітермінал – це абсолютно нове покоління еквайрингового обладнання за дуже доступною ціною, яке дозволяє приймати до оплати будь-картки. Його спеціально розроблено з урахуванням специфіки роботи кур’єрських служб, кафе, таксі та малого бізнесу».
«Усі наші оновлення – заради клієнтів. Сподіваюся, що додаткова можливість безготівкової оплати послуг адресної доставки їм сподобається», – говорить Олександр Бульба, директор «Нової Пошти».
Щоб здійснити оплату, достатньо прикласти картку до мінітермінала, як показано на відео. Термінал приймає будь-які банківські картки – безконтактні, з чипом або магнітною смугою. Також через мінітермінал можна розплачуватися з Apple Pay або Google Pay.
За даними ПриватБанку, з початку 2019 року обсяг безготівкових оплат у мережі еквайрингу банку виріс на 46% порівняно з аналогічним періодом 2018 року. До кінця року банк планує збільшити мережу торгових терміналів до 220 тисяч, причому більшість із них будуть приймати безконтактні платежі.
За матеріалами:
ПриватБанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас