До FinRetail 2019 залишилося менше двох тижнів. Про що говоритимуть експерти і учасники конференції


29 листопада в Києві відбудеться практична конференція для ключових представників фінансового роздрібного бізнесу – FinRetail 2019, на якій учасники та експерти обговорять найбільш актуальні теми галузі.

В ході дискусійної панелі, присвяченій переформатуванню фінансового ринку після прийняття Закону про СПЛІТ, бізнес і представники регуляторних органів обговорять готовність небанківських фінансових організацій до переходу під регулювання НБУ, ризики втрати ліцензій, діджіталізацію ринку, вимоги щодо захисту прав споживачів, дорожню карту перехідного періоду і багато іншиз наріжних питань.

Модератор дискусії – голова Ради «Незалежної асоціації банків України» – Роман Шпек. Серед учасників: народний депутат, Голова комітету податкової, митної та фінансової політики у Верховній Раді України IX скликання – Данило Гетьманцев, директор департаменту ліцензування НБУОлександр Бевз, голова правління СК “Арсенал Страхування” – Сергій Авдєєв, CEO moneyveo – Олена Андронікова, голова правління, асоціація ВАФКГанна Замазєєва, СЕО фінансової компанії Dinero – Ілля Веселий.

Вперше в Україні популярний бізнес тренер, експерт з питань лояльності та ідеології бізнесу, автор бестселера «Велика Перерва» і «Ціннісне управління» – Костянтин Харскій розповість про унікальний досвід одного банку, який пережив відкликання ліцензії, розплатився з усіма клієнтами і знову повернувся на ринок , а клієнти повернулися до них. При цьому на сьогоднішній день веде успішний бізнес і є одним з лідерів ринку.

Також в рамках заходу будуть говорити:

 • Про важливість вибору бренду у фінансовій сфері і про те, як привести клієнта до покупки, розповість керуючий партнер маркетингового агентства Aimbulance Віктор Дубровін.
 • Чи варто вашому банку створювати власний необанк? Вся правда та правила гри з перспективи всіх необанків світу в презентації генерального менеджера, партнера Lugera Ukraine, автора книги« Діджитал Ера. Просто про цифрові технології»- Анастасії Шевченко.

 • Чи потрібно банку продавати небанківські продукти і навіщо це клієнтам, у що перетворюється синергія банківських і небанківських послуг в Діджитал, продемонструє на реальних цифрах керівник бізнесу небанківських продуктів ПриватБанк – Олексій Турівний.
 • Навіщо компанії програма лояльності, або чому бути компанією з програмою лояльності не значить бути лояльною компанією – в презентації менеджера напрямку операційна трансформація і управлінський консалтинг компанії Deloitte – Ігор Банашко.
 • Про роль сервісу в продажах, клієнтоорієнтований підхід і особливості роботи з сегментом Прайвет розповість віце президент, керівник бізнесу Private Banking & Individual Banking Expobank CZ (Чехія) – Олексій Александров.
 • Прикладами побудови ефективних моделей крос-продажів поділиться начальник управління CRM і крос продажів, ПУМБ – Сергій Караулов.
 • Як побудувати кредитну фабрику або кредитний конвеєр без фізичної присутності людини, презентує керівник відділу аналітики компанії CS – Тетяна Кірішун.

Крім того, учасників конференції чекає унікальний авторський майстер-клас на тему «Як уникнути емоційного вигорання на роботі» від бізнес- тренера, гештальт-терапевта, актора і викладача театр-студії імпровізації “Чорний Квадрат” – Олександра Олешко.

Більше про програму та умови участі на сайті

Захід рекомендується відвідати: керівникам роздрібного бізнесу банків, страхових і мікрофінансових компаній, рітейлерам, що реалізують або зацікавлені в реалізації фінансових продуктів, юридичним і консалтинговим компаніям.

Організатор конференції – компанія BankOnline.

Захід проходить за підтримки асоціацій: банків НАБУ, фінансових компаній ВАФК, платіжних систем UAPS, страхових компаній УФC і ІТ-компаній – IT Ukraine Association; а також медіа-партнерів: Minfin.com.ua, Finance.ua, UaNews, PaySpaceMagazin, ФУЕТЕ, Work.ua, Forinsurer.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:BankOnline
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua