В українських банках не підтверджують інформацію про "тотальний дефіцит готівки"


В українських банках не підтверджують інформацію про "тотальний дефіцит готівки"

В українських банках заперечують інформацію, поширювану в соціальних мережах, про те, що нібито у відділеннях банків спостерігається дефіцит готівкової гривні, а також про обмеження при обміні долара на гривню.

Прес-служба Ощадбанку повідомила: “Потреби відділень Ощадбанку в готівковій гривні повністю задоволено. Банкомати забезпечено готівкою”.

Що стосується інформації з соцмереж, що у великих відділеннях деяких банків у зв’язку з дефіцитом гривні в регіонах обмінюють не більше ніж 100 доларів, то в Ощадбанку запевнили: “Жодних обмежень при обміні (як при купівлі, так і при продажу валют) у відділеннях нашого банку немає”.

За даними Ощадбанку, зараз весь банківський ринок в цілому в готівковій гривні дефіциту не відчуває.

Про те, що дефіциту готівкової гривні немає, запевнили і в Приватбанку. “В касах банку дефіциту готівкової гривні немає”, — сказали там. Однак зазначили: “Звісно, великі суми потрібно замовляти заздалегідь”.

Найкращі картки для валютообміну

З обміном іноземної валюти в Приватбанку, за запевненнями прес-служби цієї банківської установи, проблем також немає. “Можна обміняти і на картку в нашому терміналі самообслуговування, і отримати в банкоматі”, — кажуть у Приватбанку.

За потреби каса перерахунку Приватбанку приймає заявки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua