Стало відомомо, скільки заклали на будівництво аеропорту в Дніпропетровській області — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Стало відомомо, скільки заклали на будівництво аеропорту в Дніпропетровській області

Казна та Політика
450
На будівництво міжнародного аеропорту в Дніпропетровській області у проєкті бюджету України-2020, який прийняла Верховна Рада України, закладено 1 млрд грн.
Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.
«Новому аеропорту на Дніпропетровщині – бути. Будівництво, про яке мріє вся область, якого чекає вся країна, розпочнеться у 2020 році. На це у держбюджеті закладено 1 млрд грн», – зазначив Бондаренко
Він висловив вдячність міністру інфраструктури Владиславу Криклію і всім народним депутатам, які підтримали цей історичний проєкт.
«Для нашого регіону сучасне летовище стане величезним стрибком, новим етапом в розвитку бізнесу, туризму, медицини. Тому для обласної влади – це один з головних пріоритетів», – підкреслив голова ОДА.
Як відомо, проєкт з будівництва аеропорту область втілюватиме на умовах державно-приватного партнерства. Злітно-посадкову смугу зведуть держкоштом. В термінал інвестує українська промислово-фінансова група DCH.
«Новий аеропорт на Дніпропетровщині – проєкт національного рівня. Його будівництво – це важлива частина моєї стратегії з розвитку інфраструктури України. Тому контролюватимемо виконання проєкту разом з головою ОДА Олександром Бондаренком», – наголосив Криклій.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас