Гончарук до кінця року передасть щонайменше 500 об'єктів у ФДМ на приватизацію


Гончарук до кінця року передасть щонайменше 500 об'єктів у ФДМ на приватизацію

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив міністерствам та іншим центральним органам влади прискорити підготовку і вже цьогоріч передати не менше ніж 500 об’єктів до Фонду державного майна України на приватизацію.

“До 31 грудня 500 підприємств треба передати у Фонд держмайна так, щоб суспільство бачило прозорі конкурсні процедури. Потрібно знайти незалежних професійних радників, очистити наявне майно від усіх корупційних інтересів, кримінальних справ, штучних боргів. Так, щоб ці об’єкти стали цікавими для інвесторів”, – цитує Гончарука прес-служба уряду.

Прем’єр додав, що уряд вжив всіх заходів і необхідні документи, щоб гарантувати прозорий і ефективний процес приватизації малих і великих об’єктів державної власності, зокрема щодо ПАТ “Центренерго”.

“Якщо є люди, які спеціально доводять підприємство до банкрутства, то потрібно ухвалювати кадрові рішення. Немає жодних обмежень ні на рівні уряду, ні на інших рівнях. Якщо є міністерства, які вам заважають, не передають підприємства на приватизацію, то давайте нам знати – ми будемо їх прискорювати”, – зазначив Гончарук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua