GM зробить свої автомобілі красивішими за рахунок великих коліс (фото)


GM зробить свої автомобілі красивішими за рахунок великих коліс (фото)

Американський концерн General Motors планує почати оснащувати свої автомобілі 26-дюймовими колісними дисками, повідомляє GM Authority з посиланням на заяву головного дизайнера GM Майкла Сімко.

За словами Майкла Сімко, колеса великого розміру роблять автомобіль довшим, нижчим і ширшим, і він стає красивішим. Тому General Motors хоче, щоб його автомобілі мали великі колеса. Сімко сказав, що 24 і 26-дюймові колісні диски зроблять автомобілі General Motors красивішими.

Раніше інші автовиробники теж висловлювали подібні думки. Цій тенденції вже кілька років. Згадайте різні концепти. У багатьох з них великі колеса. Завдяки таким колесам, в тому числі, концепти справді мають дуже красивий вигляд. На жаль, класні концепти рідко йдуть в серійне виробництво.

Автовиробники намагаються якомога більше продавати автомобілів. Тому вони повинні робити красиві машини. В результаті колеса поступово стають дедалі більшими.

Але у великих коліс є недоліки. Наприклад, вони можуть бути дорогими. Через них машини витрачають більше палива. Деякі з них можуть погіршити якість поїздки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua