Арешт рахунків компанії, що випускала бонди Газпрому в Азії: реакція Нафтогазу


Арешт рахунків компанії, що випускала бонди Газпрому в Азії: реакція Нафтогазу

Нафтогаз домігся арешту стосовно SPV-компанії для випуску єврооблігацій російського монополіста в японських єнах. Про це повідомляє у Facebook прес-служба НАК “Нафтогаз України”.

“Нафтогаз домігся арешту стосовно SPV-компанії для випуску єврооблігацій російського монополіста в японських єнах — GazAsia Capital S.A., повідомляється в меморандумі нового випуску єврооблігацій Газпрому”, – написали в компанії.

Зазначається, що у разі, якщо Газпром ще деякий час буде “ігнорувати рішення міжнародного арбітражу, грати в нєсознанку і не помічати арешти своїх активів”, його “єдиною надією залишаться державні дотації”.

“Зараз Газпром боргує Нафтогазу майже 3 млрд доларів (ще понад 12 млрд дол. ми вимагаємо в новому арбітражі). У низці іноземних юрисдикцій ведеться судова робота щодо визнання та примусового виконання рішень арбітражу. У повідомленні є теза, начебто Газпром обрав юрисдикцію Великобританії, „суди якої захистили активи Газпрому від позовів Нафтогазу“. Не знаємо, хто автор тези, але припускаємо, що мета її — приспати пильність потенційних інвесторів Газпрому, адже саме Великобританія є однією з найуспішніших юрисдикцій для Нафтогазу з точки зору процесів примусового виконання арбітражного рішення”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

У Нафтогазі нагадали, що на сьогодні в якості забезпечувальної міри Газпром за рішенням суду вже сплатив 345 млн доларів США, з яких 200 млн — за рішенням Англійського комерційного суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua