Нік Коттон: Україна знову на радарах міжнародних інвесторів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Нік Коттон: Україна знову на радарах міжнародних інвесторів

Особисті фінанси
70
Як реалізувати успішні проекти в сфері нерухомості – головна тема Міжнародного форуму у сфері нерухомості V Eastern Europe Real Estate Forum, який відбудеться 26 листопада у Києві.
За його словами, будівництво об’єктів та орендна активність в Україні демонструють позитивну динаміку. То ж Eastern Europe Real Estate Forum and Awards – це головна подія, що збирає разом ключових гравців ринку, щоб відзначити важливі ініціативи та досягнення попередніх 12 місяців.
26 листопада 2019 року відбудеться п’ятий Форум та Премія, у якому візьмуть участь понад 200 представників із 6 країн.
У програмі Форуму заплановано чотири панельні дискусії, виступи експертів, презентації
Основний фокус – успіх Грузії, як країни, якій вдалося залучити мільярдні іноземні інвестиції. Максимальне спрямування форуму – на практичні успішні приклади у реалізації проектів нерухомості.
По завершенню Форуму відбудеться нагородження переможців EE Real Estate Awards. Професійне міжнародне журі обере кращих у 22 номінаціях.
Форум та Премія відбудуться у InterContinental Kyiv за адресою вулиця Велика Житомирська, 2А. Організатори події – UREClub та EuropaProperty.com. Партнери – CUSHMAN&WAKEFIELD, FIABCI-Ukraine, CBRE Ukraine, DLA PIPER, NEW WORK, PRAGMATIKA, Архітектурна практика, PropertyGeorgia, ІНТЕРГАЛБУД, LAMINAM, ARCHITECTURE OF THE FUTURE, PRAGMATIKA, ЛУН, Бізнес WOMEN, Nedvizhka.ua, SanBenedetto.
Зареєструватися і придбати квиток можна на сайті форуму.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас