Розпочалося голосування в премії PaySpace Magazine Awards 2019 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розпочалося голосування в премії PaySpace Magazine Awards 2019

Фінтех і Картки
45
1 листопада стартувало голосування за кращі компанії й експертів у премії PaySpace Magazine Awards 2019. Цей етап триватиме до кінця листопада. А вже 12 грудня на сцені Ballroom Hyatt Regency переможці отримають свої нагороди.
Розпочалося голосування в премії PaySpace Magazine Awards 2019
Цьогоріч із більш ніж 300 заявок ми відібрали 256 кращих гравців ринку FinTech та e-commerce України.
У минулому році під час голосування учасники премії зібрали понад 60 тисяч голосів. Ринок уважно стежив за динамікою голосування. Цього року очікуємо не менш напружену конкуренцію між компаніями та експертами.
До процедури голосування входять голоси користувачів, редакції та експертного журі, склад якого буде оголошено тільки після закінчення голосування.
Щоб проголосувати, потрібно перейти на сайт і вибрати зручний спосіб ідентифікації – за допомогою Facebook або e-mail. У кожній категорії користувач може віддати свій голос тільки за одного номінанта!
Підтримайте найкращі Fintech-бренди України, голосуйте за улюблені компанії й авторитетних експертів у PaySpace Magazine Awards 2019!
Голосування в премії PaySpace Magazine Awards триватиме до 30 листопада, а процедура експертизи голосів – до 10 грудня.
Оголошення переможців відбудеться 12 грудня на урочистій церемонії в одному з найбільш респектабельних місць Києва – готелі Hyatt Regency. Квитки на захід уже доступні, але будуть в дуже обмеженій кількості, тож не зволікайте!
Акредитація для телеканалів та ЗМІ – за e-mail.
За матеріалами:
PaySpace Magazine
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас