Ісландія запускає новий лоукостер


Ісландія запускає новий лоукостер

В Ісландії оголосили про створення нової бюджетної авіакомпанії PLAY, яка прийде на зміну збанкрутілому лоукостеру WOW Air і має непрямий зв’язок з Ryanair.

Як повідомляє avianews.com, підготовка до появи нової авіакомпанії в Ісландії проходила з квітня цього року. У липні повідомлялося, що колишні керівники WOW air оголосили про свій намір створити нову авіакомпанію з попередньою назвою WAB air («We Are Back», в перекладі з англійської «ми повернулися»). Згодом ця назва була змінена на PLAY.

Гендиректором новоствореного лоукостера став Арнар Мар Магнуссон, який обіймав різні посади протягом майже 6 років у WOW air — від головного пілота до операційного віце-президента. До цього, з 2007 до початку 2014 року, Магнуссон працював командиром екіпажу в Ryanair. Один зі співзасновників PLAY, Свейнн Інгі Штейнторссон, також безпосередньо пов’язаний з WOW air. Він працював директором економічного відділу в цій компанії. Початкові інвестиції новому авіаперевізнику, за інформацією видання Iceland Monitor, забезпечить Ірландський інвестиційний фонд Avianta Capital, пов’язаний із засновниками Ryanair. Він зобов’язався надати $40 млн в обмін на частку 75% в новому авіаперевізнику. Решта 25% належатимуть компанії Neo, якою володіє нинішній гендиректор PLAY Магнуссон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua