Оборот торгівлі агропродукцією між Україною та ЄС сягнув рекордних $7,5 мільярда


Оборот торгівлі агропродукцією між Україною та ЄС сягнув рекордних $7,5 мільярда

Оборот торгівлі агропродукцією між Україною та Європейським Союзом у січні-вересні 2019 року збільшився на 23% проти торішніх показників за відповідний період і досяг рекордних 7,5 млрд дол.

Про це повідомила прес-служба Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» з посиланням на заступника директора Миколу Пугачова.

При цьому позитивне сальдо склало 3,2 млрд дол. США, зазначив експерт. Найбільшими торговими партнерами для України в ЄС залишаються сім країн: Нідерланди, Польща, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція і Бельгія – сукупна частка цих семи країн становить 4/5 обороту взаємної торгівлі сільгосптоварами. Більш того, з Бельгією обсяги взаємної торгівлі аграрною продукцією збільшилися на 19% – до 401 млн дол. За словами експерта, основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунок зернових і олійних культур, а також соняшникової олії та макухи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua