667
Держава не компенсуватиме МАУ обліт території РФ
— Казна та Політика
Держава не може давати знижки МАУ в якості компенсації за обліт території Росії.
Про це розповів голова «Украероруху» Андрій Ярмак.
Читайте також: Виручка ТОП-10 авіаперевізників на ринку України
«Ми не маємо права на законодавчому рівні надавати будь-які преференції, і ми будемо надалі дотримуватися цієї практики», – розповів голова «Украероруху».
Він також прокоментував борг в розмірі 1 млрд грн.
«Загальний порядок цифр такий, однак ця сума включає і плату за надані послуги, і штрафні санкції, і поточні платежі», – зауважив Ярмак.
За його словами, після призначення Ярмака на посаду було активізовано діалог з МАУ.
«Авіакомпанія відновила оплату, але при цьому ми чекаємо пропозиції про те, яким чином вона планує реструктуризувати свої фінансові зобов’язання», – сказав Ярмак.
Раніше Finance.ua повідомляв, що прес-секретар МАУ Євгенія Сацька вказала на низку додаткових витрат українських перевізників порівняно з іноземними конкурентами: акциз на паливо, мито на ввезення авіатехніки і запасних частин, необхідність облітати повітряний простір Сходу України, Криму і РФ.
За матеріалами: Mind
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні продали газове родовище за 110 мільйонів гривень: гроші підуть у фонд США
Рада розширила податкові та митні пільги для виробників дронів
Міністр фінансів прокоментував запровадження ПДВ для ФОПів, податок на OLX та міжнародні посилки
Нова Зеландія виділяє $15 мільйонів на програму PURL для України
Міжнародні резерви України сягнули найвищого показника за всю історію незалежності
Рада змінила умови для вступу до «клубу білого бізнесу»
