МАУ заперечує можливість банкрутства компанії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МАУ заперечує можливість банкрутства компанії

Фондовий ринок
421
Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” заявляє, що здійснює низку заходів для уникнення збитків і жодної мови про банкрутство авіакомпанії не може бути.
Про це в коментарі “Укрінформу” повідомила прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.
“Українські перевізники несуть низку додаткових витрат порівняно з іноземними конкурентами: акциз на паливо, мито на ввезення авіатехніки і запасних частин, необхідність облітати повітряний простір Сходу України, Криму і РФ. Для мінімізації негативного впливу цих чинників на діяльність і фінансовий стан, авіакомпанії МАУ доводиться діяти в рамках власних можливостей: переглядати фінансову політику і зменшувати витрати, оптимізувати в бік звуження маршрутну мережу, закривати деякі напрямки польотів. Мета цих дій – оздоровити авіакомпанію. Тому жодної мови про банкрутство авіакомпанії не йде і йти не може”, – зауважила вона.
Сацька також зауважила, що авіакомпанія знаходиться на етапі змін, головною метою яких є повернення МАУ в зону беззбитковості, подальший збалансований розвиток і прибутковість бізнесу.
“Для реалізації цього завдання авіакомпанія змушена скоротити частотність виконання частини своїх рейсів, а деякі з них – з негативною рентабельністю – повністю скасувати. Це економічно виважений крок для стабілізації бізнесу, який дозволить МАУ переглянути і оптимізувати мережу маршрутів і розклад рейсів з урахуванням економічних чинників: розміру флоту, витрат на обслуговування польотів тощо”, – додала вона.
Раніше Finance.ua повідомляв про заяву міністра інфраструктури Владислава Криклія, що МАУ анонсували закриття всіх збиткових рейсів і мають сконцентруватися на прибуткових напрямках, щоб змінити свою фінансову модель. Інакше компанія не зможе уникнути банкрутства.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас