0 800 307 555
0 800 307 555

У німецькому місті запровадили абонплату за користування громадським транспортом


У німецькому місті запровадили абонплату за користування громадським транспортом

Уперше в Німеччині за фіксовану щомісячну плату жителі міста Аугсбург отримають доступ до автобусів, поїздів, прокатних велосипедів і автомобілів в межах міста.

Читайте також: Українські заробітчани стали повертатися з Німеччини до Польщі

Чиновники сподіваються, що це дозволить переконати городян пересісти з особистих авто на громадський транспорт.

За фіксовану щомісячну плату, яка починається з 79 євро, жителі міста зможуть отримати повний доступ до низки мобільних послуг. Крім послуг громадського транспорту, Аугсбург пропонує прокат автомобілів і прокат велосипедів. Ця служба тепер об’єднує пропозиції і централізує їх за єдиною загальнонаціональною ставкою.

Схема Mobil-Flat розпочала роботу 1 листопада 2019 року. Існує два пакети, кожен з яких пропонує необмежену залізничну і автобусну подорож містом, а також прокат велосипедів на строк до 30 хвилин.

З меншим пакетом послуги каршерингу, тобто спільного користування автомобілем, обмежені 15 годинами або 150 км на місяць, в той час як більший пакет збільшує цей час до 30 годин на місяць без обмеження пробігу.

Місто давно прагне залучити більше людей до використання громадського транспорту, в тому числі планує зробити всі трамваї і автобуси в межах Міської зони безкоштовними з 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua