Розстрочка без комісії від Альфа-Банку тепер і в мережі "Ельдорадо" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Розстрочка без комісії від Альфа-Банку тепер і в мережі "Ельдорадо"

Особисті фінанси
41
До партнерської програми Альфа-Банку Україна «Легка розстрочка» приєднався новий учасник – всеукраїнська мережа «Ельдорадо». Завдяки цьому клієнти банку можуть придбати товар, який сподобався, в розстрочку з щомісячною комісією 0%.
Вигідні умови оплати частинами діють в мережі «Ельдорадо» з листопада і поширюються на всі покупки з кредитною карткою Альфа-Банку Україна.
Оплата товарів в розстрочку – вигідний фінансовий інструмент, з яким можна не відкладати такі важливі, але дорогі покупки, як побутова техніка та електроніка. Послуга дозволяє уникнути відчутного «удару» по бюджету.
Оплата покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складає всього 0,01%. Розстрочку можна оформити на термін від 3 до 24 місяців. На кожен окремий товар «Ельдорадо» встановлює свій оптимальний період.
Послуга «Легка розстрочка» активується за кілька хвилин. Звернувшись до продавця, необхідно вказати йому, що ви є клієнтом Альфа-Банку і бажаєте придбати товар в розстрочку. Він попросить повідомити останні 4 цифри номера карти і номер вашого мобільного телефону. Далі на ваш телефон надійде SMS з номера 3530, в якому вказано код і пропозиція перевести покупку в розстрочку. Досить відправити безкоштовне SMS з кодом у відповідь, щоб заявка на розстрочку була прийнята в роботу. Активація буде підтверджена також за допомогою повідомлення.
Щоб скористатися «Легкої розстрочкою», не потрібно використовувати карту для оплати в POS-терміналі каси та витрачати час на укладання будь-яких договорів.
Стежити за погашенням розстрочки можна в зручному інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас