Розстрочка без комісії від Альфа-Банку тепер і в мережі "Ельдорадо"


Розстрочка без комісії від Альфа-Банку тепер і в мережі "Ельдорадо"

До партнерської програми Альфа-Банку Україна «Легка розстрочка» приєднався новий учасник – всеукраїнська мережа «Ельдорадо». Завдяки цьому клієнти банку можуть придбати товар, який сподобався, в розстрочку з щомісячною комісією 0%.

Вигідні умови оплати частинами діють в мережі «Ельдорадо» з листопада і поширюються на всі покупки з кредитною карткою Альфа-Банку Україна.

Оплата товарів в розстрочку – вигідний фінансовий інструмент, з яким можна не відкладати такі важливі, але дорогі покупки, як побутова техніка та електроніка. Послуга дозволяє уникнути відчутного «удару» по бюджету.

Оплата покупки відбувається рівними частинами, а річна ставка на весь період складає всього 0,01%. Розстрочку можна оформити на термін від 3 до 24 місяців. На кожен окремий товар «Ельдорадо» встановлює свій оптимальний період.

Послуга «Легка розстрочка» активується за кілька хвилин. Звернувшись до продавця, необхідно вказати йому, що ви є клієнтом Альфа-Банку і бажаєте придбати товар в розстрочку. Він попросить повідомити останні 4 цифри номера карти і номер вашого мобільного телефону. Далі на ваш телефон надійде SMS з номера 3530, в якому вказано код і пропозиція перевести покупку в розстрочку. Досить відправити безкоштовне SMS з кодом у відповідь, щоб заявка на розстрочку була прийнята в роботу. Активація буде підтверджена також за допомогою повідомлення.

Щоб скористатися «Легкої розстрочкою», не потрібно використовувати карту для оплати в POS-терміналі каси та витрачати час на укладання будь-яких договорів.

Стежити за погашенням розстрочки можна в зручному інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua