255
ООН нарахувала в Україні понад 35 тисяч осіб без громадянства
— Казна та Політика
Згідно з даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, в Україні проживають понад 35 тисяч осіб без громадянства.
Про це повідомив представник УВКБ ООН в Україні Пабло Матеу під час відкриття мурала “Маленький громадянин” у Києві.
“У всьому світі понад 10 мільйонів людей, які не мають національності, але не дуже багато людей знають про цю проблему. В Україні проживають понад 35 тисяч осіб без національності. І, на жаль, Україна має найвищі цифри в Європі в частині людей, які підпадають під ризик безгромадянства”, – зазначив Матеу.
При цьому він підкреслив, що з цією проблемою можна впоратися, і в цьому році Киргизстан став першою країною, якій вдалося повністю вирішити проблему безгромадянства.
За словами представника ООН, це було зроблено завдяки зусиллям уряду, громадянського суспільства та міжнародної спільноти.
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Спецпенсії понад 26 тисяч грн обмежать коефіцієнтами
Кабмін схвалив три антикорупційні законопроєкти: що вони передбачають
Корейські компанії долучаться до відбудови України: підписано меморандум
Держбюджет-2026: мінімальну зарплату та прожитковий мінімум збільшено (основні цифри)
Міністр фінансів України оцінив дефіцит фінансування на 2026 рік
Гетманцев пояснив, чому компанії не потрапляють до «Клубу білого бізнесу»