Чому зменшили фінансування субсидій на 2020 рік - пояснення уряду


Чому зменшили фінансування субсидій на 2020 рік - пояснення уряду

Зменшення видатків на субсидії у 2020 році пояснюється тим, що реальна сума витрат за цією статтею у поточному році зменшилась у порівнянні з попередніми роками через зростання рівня доходів населення.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко під час брифінгу.

Читайте також: Пільговики отримають платіжки за комуналку з повною сумою

“Якщо порівнювати січень 2019 року до січня 2020 року, то там відбувається зменшення обсягу коштів. Але ще у квітні-травні цього року вже за підсумками минулого опалювального періоду ми провели аналіз реальної потреби в коштах на надання субсидій. І в цьому році при 4 млн одержувачах житлової субсидії, відповідна сума становить трошки більше, ніж 47 млрд грн. Рівно таку ж суму закладено на наступний рік”, – зазначив Музиченко.

При цьому, він відкинув перестороги стосовно того, що держава планує зменшити кількість субсидіантів чи розмір субсидій, наголосивши на тому, що в країні простежується стійка тенденція до зростання рівня доходу громадян.

“Тому ми можемо абсолютно чітко сказати: коштів на субсидії на наступний рік закладено не менше, ніж в цьому році, і на субсидії всім фінансування вистачить”, – резюмував заступник міністра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua