Підтримка малих та середніх банків України


Підтримка малих та середніх банків України

5 листопада 2019 року, за сприянням Асоціації українських банків, народними депутатами України Олександром Дубинським та Давидом Арахамією було подано та зареєстровано законопроект про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» № 5-6, ст.30 від 2001 р, який передбачає зниження статутного капіталу банків до розміру 200 млн. гривень.

Дане положення дозволяє малим та середнім банкам бути більш гнучкими та ефективнішими, і відповідно, надавати якісніші послуги малому та середньому бізнесу, який формує сучасний середній клас країни. Нагадаємо, що наразі Чинний Закон України “Про банки і банківську діяльність” встановлює мінімальний розмір статутного капіталу для банку не нижче 500 мільйонів гривень, який фактично унеможливлює повноцінний розвиток банків з українським капіталом.

Ми вітаємо та активно підтримуємо щире бажання сприяти захисту вітчизняної банківської системи, адже лише завдяки спільним зусиллям, спільній візії та консолідації – Україна отримає нову економіку та гідний рівень життя її громадян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:РВС Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua