"Кредобанк" розширює програми компенсацій відсотків за кредитами малому та середньому бізнесу міста Вінниці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Кредобанк" розширює програми компенсацій відсотків за кредитами малому та середньому бізнесу міста Вінниці

Особисті фінанси
31
«Кредобанк» збільшує можливості пільгового кредитування для малих та середніх підприємств. 5 листопада був підписаний генеральний договір про співпрацю з виконавчим комітетом Вінницької міської ради, згідно з яким «Кредобанк» надаватиме пільгові кредити у рамках Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької об’єднаної територіальної громади.
Згідно з умовами програми, часткова компенсація відсотків може бути надана за кредитом на суму не більше 2 мільйонів гривень та терміном не довше 84 місяців, відстрочка погашення якого складає не більше 6 місяців. Розмір компенсації розраховується залежно від обсягу сплаченого підприємствами єдиного податку та податку на доходи фізичних осіб, у тому числі найманих працівників, і складатиме:
  • 75% суми приросту податкових надходжень з вказаних податків протягом чотирьох повних календарних кварталів з дати укладання кредитного договору;
  • 50% суми приросту податкових надходжень протягом періоду з п’ятого по восьмий (включно) повний календарний квартал з дати укладання кредитного договору;
  • 25% суми приросту податкових надходжень протягом періоду з дев’ятого по дванадцятий включно повний календарний квартал з дати укладання кредитного договору.
    «Кредобанк» став першим комерційним банком, який підписує договір про співпрацю з органами місцевого самоврядування Вінниці. Ми надіємося на те, що це піде на користь середньому та малому бізнесу, вінничанам і місту в цілому», — каже заступник міського голови Вінниці Микола Форманюк.
"Кредобанк" розширює програми компенсацій відсотків за кредитами малому та середньому бізнесу міста Вінниці
«Робота з малим та середнім бізнесом є одним із ключових напрямків роботи „Кредобанку“. Банк є учасником багатьох міжнародних, національних та регіональних програм пільгового кредитування та відшкодування відсотків за кредитами малого та середнього бізнесу і постійно працює над розширенням географії таких програм. Ми раді долучитися до програми посилення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств Вінниці та сподіваємося, що наша підтримка стане потрібною та цікавою місцевому бізнесу», — говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу АТ «Кредобанк» Євген Заіграєв.
Учасниками Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2017−2020 роки можуть бути малі та середні підприємства, що зареєстровані та працюють у населених пунктах, що входять до складу Вінницької міської об’єднаної територіальної громади та сплачують податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок (за умови перебування на спрощеній системі) до бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади (до 01.01.2019 — до міського бюджету м. Вінниці) не менше, ніж повний попередній календарний рік.
«Кредобанк» є учасником низки програм з пільгового кредитування підприємств від міжнародних фінансових організацій та органів державної влади. Серед них — програма кредитування МСБ за пільговою ставкою з Німецько-Українським фондом, програма пільгового кредитування соціальних підприємств від Western NIS Enterprise Fund, програми компенсацій відсотків та частини кредитів для окремих галузей від Міністерства аграрної політики та регіональні програми відшкодування кредитних відсотків у Львівській, Тернопільській, Житомирській, Одеській, Закарпатській областях та містах Київ, Хмельницький, Львів та Біла Церква.
За матеріалами:
Кредобанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас