ПУМБ б'є рекорди: приріст портфеля гривневих депозитів склав 2 млрд з початку року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ПУМБ б'є рекорди: приріст портфеля гривневих депозитів склав 2 млрд з початку року

Особисті фінанси
14
З початку року українці збільшили обсяг своїх заощаджень в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) на 2 млрд гривень – саме стільки склав приріст портфеля гривневих депозитів станом на 4 листопада 2019 року. Портфель депозитів (строкові і депозити на вимогу) фізичних осіб в гривні складає 7,142 млрд грн
Такі показники – безпрецедентні в історії банку. Наприклад, за підсумками всього 2018 року приріст портфеля гривневих депозитів ПУМБ склав +804 млн грн (або +18,6%). У той час, як всього за 10 місяців 2019 аналогічний показник приросту склав +2014 млн грн (+39,3%).
«Приростом у 2 мільярди гривень за 10 місяців можуть похвалитися лише кілька банків в Україні. Приємно, що ПУМБ – серед них. Згідно з даними НБУ ПУМБ займає 5 місце серед 76 банків за приростом строкових депозитів у гривні і 4 місце – за приростом гривневих пасивів. Все більше українців переконуються в тому, що ПУМБ забезпечує збереження і стабільне примноження їх заощаджень», – прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту у з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.
Найбільшою популярністю в клієнтів ПУМБ користуються класичні строкові депозити на рік. Флагман – депозит «Дохідний» зі ставкою до 17,5% річних в гривні. Саме цей депозит вибирає кожен другий клієнт ПУМБ завдяки високій прибутковості. Відкрити депозити в ПУМБ можна як у відділеннях, так і в мобільному банкінгу ПУМБ Online. Останнім способом вже скористалося понад 80% клієнтів банку.
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас