У Мінфіні прокоментували створення Бюро фінансових розслідувань


У Мінфіні прокоментували створення Бюро фінансових розслідувань

Бюро фінансових розслідувань повинно замінити податкову міліцію та увібрати у себе функції боротьби з економічними злочинами, які є у Національної поліції та частково у Служби безпеки. Це відображено у бюджеті на 2020 рік.

Про це в інтерв’ю “Економічній правді” повідомила міністерка фінансів Оксана Маркарова.

Читайте також: В Україні з’явиться Фонд національного багатства

Маркарова розповіла, що одним із ключових питань є де перебуватиме БФР: в підпорядкуванні міністерства фінансів чи буде незалежним органом на зразок НАБУ.

“Найголовніше, що вважало Міністерство фінансів, — необхідно забезпечити абсолютно прозорий, неупереджений і правильний процес відбору керівництва. Ми створюємо новий орган. Це не реорганізація, відповідно, ми не будемо нікого туди переводити, всіх найматимемо з нуля. Тому дуже важливо провести правильний конкурс з відбору керівника і заступників голови цього органу”, – зазначила вона.

За її словами є дві моделі. Якщо цей орган координуватиме Мінфін, то він проведе конкурс і координуватиме роботу бюро після запуску. Якщо ж уряд створитьо незалежний орган на кшталт НАБУ, то процедура відбору кадрів буде складнішою.

“У кожній моделі є плюси і мінуси. Поки що зупинилися на запропонованій Мінфіном моделі. Ми хочемо, щоб до цього органу зі старту був високий рівень довіри”, – зауважила міністерка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua