В Україні з'явиться Фонд національного багатства


В Україні з'явиться Фонд національного багатства

Кабінет Міністрів передбачив 250 млн грн на створення та функціонування Фонду національного багатства в проекті державного бюджету на 2020 рік, який подано на розгляд Верховної Ради у другому читанні.

«Доопрацьований проект бюджету передбачає збільшення видатків для вирішення низки нагальних питань, як соціального, так і економічного характеру, зокрема – на створення та функціонування Фонду національного багатства (в тому числі поповнення статутного капіталу) – 250,0 млн грн», – сказано в пояснювальній записці.

Кабінет Міністрів 29 вересня схвалив Програму дій уряду. Серед цілей Кабміну значиться створення Фонду національного добробуту.

«Ми створимо Фонд національного добробуту, який візьме в управління стратегічні державні підприємства. Створення Фонду дозволить централізувати управління, підвищити його ефективність і забезпечити громадянам України адекватний рівень прибутковості їхніх активів», – сказано в програмі дій уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua