Керівництво банку зустрілося з партнерами з Нідерландів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Керівництво банку зустрілося з партнерами з Нідерландів

Особисті фінанси
48
Наприкінці жовтня головний офіс МЕГАБАНКУ у Харкові відвідала делегація FMO – голландського банку розвитку підприємництва.
Протягом дводенного робочого візиту представники FMO Ян-Віллем Хок (Jan-Willem Hoek) та Денніс Молхук (Dennis Molhoek) провели в банку низку зустрічей з представниками акціонерів банку, а також із керівниками різних рівнів, у тому числі Наглядовою радою та Правлінням банку.
Під час спілкування іноземні партнери МЕГАБАНКУ ознайомилися з поточною мікроекономічною ситуацією в Україні, у вітчизняній банківській системі й безпосередньо в АТ “МЕГАБАНК”.
Як зазначив заступник Голови Правління АТ “МЕГАБАНК” Олександр Шипілов, історія співпраці АТ “МЕГАБАНК” з FMO нараховує сім років.
- Наш банк бере участь у різних програмах FMO з 2012 року. За цей час банк успішно освоїв довгострокову програму нідерландського банку розвитку на загальну суму 15 млн доларів США, спрямовану на підтримку українських підприємств малого та середнього бізнесу, а також лінію торгового фінансування на загальну суму 12 млн доларів США, яка була надана ЄБРР за участю FMO, – додав Олександр Шипілов.
FMO – голландський банк розвитку підприємництва. Заснований у 1970 році і є організацією державно-приватного партнерства, у якій 51% акцій належить державі Нідерланди, а 49% – комерційним банкам, профспілкам та іншим членам приватного сектора. FMO має рейтинг AAA зі стабільним прогнозом від Fitch і Standard & Poor’s. Центральний офіс FMO розташований в Гаазі (Нідерланди).
FMO підтримує стійке зростання приватного сектора на ринках, що розвиваються, інвестуючи в бізнес, проекти і фінансові інститути, надаючи капітал, знання і мережі. Поточний портфель інвестицій FMO складає 9,6 млрд євро.
Керівництво банку зустрілося з партнерами з Нідерландів
За матеріалами:
Мегабанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас