Керівництво банку зустрілося з партнерами з Нідерландів


Керівництво банку зустрілося з партнерами з Нідерландів

Наприкінці жовтня головний офіс МЕГАБАНКУ у Харкові відвідала делегація FMO – голландського банку розвитку підприємництва.

Протягом дводенного робочого візиту представники FMO Ян-Віллем Хок (Jan-Willem Hoek) та Денніс Молхук (Dennis Molhoek) провели в банку низку зустрічей з представниками акціонерів банку, а також із керівниками різних рівнів, у тому числі Наглядовою радою та Правлінням банку.

Під час спілкування іноземні партнери МЕГАБАНКУ ознайомилися з поточною мікроекономічною ситуацією в Україні, у вітчизняній банківській системі й безпосередньо в АТ “МЕГАБАНК”.

Як зазначив заступник Голови Правління АТ “МЕГАБАНК” Олександр Шипілов, історія співпраці АТ “МЕГАБАНК” з FMO нараховує сім років.

- Наш банк бере участь у різних програмах FMO з 2012 року. За цей час банк успішно освоїв довгострокову програму нідерландського банку розвитку на загальну суму 15 млн доларів США, спрямовану на підтримку українських підприємств малого та середнього бізнесу, а також лінію торгового фінансування на загальну суму 12 млн доларів США, яка була надана ЄБРР за участю FMO, – додав Олександр Шипілов.

FMO – голландський банк розвитку підприємництва. Заснований у 1970 році і є організацією державно-приватного партнерства, у якій 51% акцій належить державі Нідерланди, а 49% – комерційним банкам, профспілкам та іншим членам приватного сектора. FMO має рейтинг AAA зі стабільним прогнозом від Fitch і Standard & Poor’s. Центральний офіс FMO розташований в Гаазі (Нідерланди).

FMO підтримує стійке зростання приватного сектора на ринках, що розвиваються, інвестуючи в бізнес, проекти і фінансові інститути, надаючи капітал, знання і мережі. Поточний портфель інвестицій FMO складає 9,6 млрд євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua