"Роттердам+" дозволив зберегти стабільні тарифи на електроенергію для населення, - Котко


"Роттердам+" дозволив зберегти стабільні тарифи на електроенергію для населення, - Котко

Запровадження формули “Роттердам+” дозволило зберегти стабільними тарифи на електроенергію для населення, але вони зросли для великих промислових підприємств, що викликало невдоволення їх власників.

Про це заявив голова “Першої енергетичної асоціації України” Василь Котко.

Читайте також: Ціни на електроенергію для населення і бізнесу мають бути однаковими – голова НКРЕКП

Експерт наголосив, що за формулою “Роттердам+” встановлювались ціни на електроенергію для промислових споживачів, тарифи для населення залишались стабільними.

“Розумієте, будь-яке рішення в царині економіки, завжди для когось є якась вигода додаткова, для когось є якісь втрати. Що стосується людей взагалі, домогосподарств, то у нас тарифи вже багато років, можна сказати, заморожені, і це ніяк на людях не відбивається”, – сказав Котко.

Він зазначив, що “Роттердам+” негативно сприйняли власники великих споживачів електроенергії, оскільки це знизило їх прибутки.

Голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Оксана Кривенко заявляла раніше, що формула “Роттердам+” дозволила українцям заощадити до 40 млрд грн, оскільки стримувала зростання тарифів на електроенергію для населення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua