ДТЕК розмістив "зелені" єврооблігації на 325 млн євро


ДТЕК розмістив "зелені" єврооблігації на 325 млн євро

Компанія “ДТЕК ВДЕ” розмістила 5-річні єврооблігації, спрямовані на фінансування проектів у сфері відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), на 325 млн євро зі ставкою 8,5% річних.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Читайте також: В Україні хочуть запровадити зелені облігації

Наголошується, що “ДТЕК ВДЕ” першим серед українських компаній розмістив 5-річні “зелені” єврооблігації на 325 млн євро зі ставкою 8,5% річних.

Повідомляється, що єврооблігації увійдуть до лістингу з 12 листопада на біржі EuronextDublin.

“Зелені” єврооблігації – це новий інструмент для українських компаній, щоб залучити інвестиції в розвиток відновлюваної енергетики. Їх успішне розміщення, безумовно, це успіх всієї команди ДТЕК”, – зазначив генеральний директор енергохолдингу ДТЕК Максим Тимченко.

При цьому він зазначив, що дебютне залучення “зелених” єврооблігацій дає дієвий фінансовий механізм для переходу України до енергобалансу з більш низьким СО2.

Також повідомляється, що кошти, залучені від розміщення “зелених” єврооблігацій, будуть спрямовані виключно на існуючі та майбутні проекти “ДТЕК ВДЕ” у відновлюваній енергетиці.

Крім того, ДТЕК запровадить систему публічної звітності, яка буде відображати розподіл коштів по проектах і опис самих проектів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua