Програму "Теплі кредити" можуть продовжити після 2020 року за однієї умови - міністр — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Програму "Теплі кредити" можуть продовжити після 2020 року за однієї умови - міністр

Кредит&Депозит
152
Державну програму “Теплі кредити” можуть продовжити після 2020 року в разі, якщо законодавчо не буде розширено коло осіб, яким Фонд енергоефективності надає підтримку.
Про це заявила міністр розвитку громад і територій Олена Бабак.
“Якщо ми не встигнемо внести зміни в закон про фонд енергоефективності, то нам просто доведеться залишити програму “Теплі кредити”, але не для ОСББ, а виключно для тих, хто не охоплений програмою Фонду”, – говорить Бабак.
Міністр вважає, що потрібно шукати можливості для розширення спектра цільових груп Фонду енергоефективності на власників приватних будинків.
“Я думаю, це ключова річ, яку ми повинні доповнити в програмі Фонду, бо практично половина населення України проживає в приватній забудові”, – стверджує Бабак .
ОСМД ж, на її думку, повинні мати тільки один інструмент державної підтримки енергоефективності. І таким має бути програма Фонду “Енергодім”, а не “Теплі кредити” .
“Тримати дві державні програми з аналогічним фокусом не є доцільним. Відбувається так званий канібалізм однієї державної програми іншою”, – зазначає міністр.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас