Програму "Теплі кредити" можуть продовжити після 2020 року за однієї умови - міністр


Програму "Теплі кредити" можуть продовжити після 2020 року за однієї умови - міністр

Державну програму “Теплі кредити” можуть продовжити після 2020 року в разі, якщо законодавчо не буде розширено коло осіб, яким Фонд енергоефективності надає підтримку.

Про це заявила міністр розвитку громад і територій Олена Бабак.

“Якщо ми не встигнемо внести зміни в закон про фонд енергоефективності, то нам просто доведеться залишити програму “Теплі кредити”, але не для ОСББ, а виключно для тих, хто не охоплений програмою Фонду”, – говорить Бабак.

Міністр вважає, що потрібно шукати можливості для розширення спектра цільових груп Фонду енергоефективності на власників приватних будинків.

“Я думаю, це ключова річ, яку ми повинні доповнити в програмі Фонду, бо практично половина населення України проживає в приватній забудові”, – стверджує Бабак .

ОСМД ж, на її думку, повинні мати тільки один інструмент державної підтримки енергоефективності. І таким має бути програма Фонду “Енергодім”, а не “Теплі кредити” .

“Тримати дві державні програми з аналогічним фокусом не є доцільним. Відбувається так званий канібалізм однієї державної програми іншою”, – зазначає міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua